Сторінками літопису школи...

/Files/images/2015-2016_nr/IMG_3313.JPG

Село Мар’янівка. Як гарно звучить! Походить назва села від імені володарки фільварка (або хутора) Марії Євстафівни Браницької. Браницькі – великі польські магнати, які володіли на Київщині у 1840 році 229 селами і фільварками. У п’ятдесятих роках у Мар’янівці відкрили початкову школу. Школа мала два класи-комплекти учнів 1-4 класів, які навчалися у панському будинку в одній класній кімнаті у дві зміни.

У 1957 році було відкрито 5-й клас новоствореної Червонозірської 7-річної школи у новозбудованому 4-х кімнатному будинку, який не змогли добудувати до нового навчального року,тому учнів 5-7 класів було переведено у Розкошівську початкову школу. У червні 1958 року було вже відкрито 8-річну школу у селі Мар’янівка.

У 1968 році дирекція школи підняла клопотання перед Міністерством освіти про відкриття у с. Мар’янівка середньої школи. У цьому ж році її було відкрито.

Тісний зв'язок був учителів з батьками учнів. Випускали стінгазету для батьків, кожної неділі з 14.00 до 15.00 години(в годину перерви державного радіомовлення) транслювалась радіогазета для батьків «Голос школи» по радгоспному радіо. Була налагоджена виховна робота, учителі готували з учнями вечори, предметні тижні, голубі вогники, зустрічі з ветеранами війни і праці, передовиками виробництва. Близько 75% випускників середньої школи продовжували навчання у вищих та середніх спеціальних закладах.

Перший педагогічний колектив закладу, очолював директор Адам Карпович Коваленко.

У 1984 році було відкрито приміщення нової нинішньої школи.

/Files/images/2015-2016_nr/j7HE6ZfELFw.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 267

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.